Google Play Bakiye Bozdurma

  1. Ebozdur.com
  2. Google Play Bakiye Bozdurma
Google Play Bakiye Bozdurma
Bir sonraki satışınızda genel bilgilerinizi (ad soyad, email, iban v.s) çerezler yardımıyla kaydederiz. Silmeniz için çerezlerinizi temizlemeniz yeterlidir.

1TL Google Play = 0.7 TL

1USD Google Play = 2TL

Google Play Kodu İle Para Kazanmak

Dünyanın en çok tercih edilen ve hemen hemen herkesin her gün aktif olarak kullanarak bir şeyler satın aldığı Google Play, sadece oyun veya uygulama satın almak için kullanılmıyor. 

Farklı kanallardan veya alışverişleriniz karşılığı yada yanlışlıkla yüklemiş olduğunuz kodları veya bakiyelerinizi bozdurabilirsiniz. 

Google Play bakiyesini nakite çevirme işlemi konusunda uzun yıllardır hizmet veren sitemiz gene sizin yardımınıza koşuyor olacak. Paysafe Card, iTunes bakiyesi, bitcoin gibi dünyaca değer görmekte olan tüm kartların bakiyelerini istediğiniz zaman güvenli bir şekilde nakite dönüştürdüğünüz sitemizde aynı zamanda Google Play bakiyelerinizi de bozdurabiliyorsunuz.

Google Play Bakiyesi Nasıl Bozdurulur?

Google Play bakiyesini bozdurma konusunda yapmanız gereken çok basit ve tamamen güvenilir birkaç adım bulunmaktadır. Öncelikli olarak ilk yapmanız gereken şey müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmek olacak. Kendilerine Google Play'de sahip olduğunuz kodun tutarını veya bakiyenin tutarını ileterek işe başlıyor olacaksınız. Ardından ise operatörümüz tarafından sizlere günlük ve anlık olarak değişmekte olan kurlar üzerinden size dönüştürülecek TL miktarı iletiliyor olacak. 

TL miktarını kabul etmeniz durumunda ise sizlerden İBAN numaranız ve isim soyisim isteniyor, eğer İBAN numaranızı bilmiyorsanız hesap numaranız ve şube kodu ile gene isim soyisim bilgisi paylaşabilirsiniz. Bu bilgileri verdikten sonra operatörümüz tarafından hesabınızda bulunan bakiye bilgisinin kontrol edilmesi veya kodunuzun bakiyesinin öğrenilmesi gerekiyor.

Tüm koşullar sağlandığında kodunuzu veya bakiyenizi operatörümüz aracılı ile TL'ye çevirme işlemi başlamış oluyor. Yarım saat içinde belirtilen miktar hesabınıza gelmiş olacak ve google play kod bozdurma işleminiz başarı ile tamamlanacak.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Türkiye'nin en büyük ve köklü sitesinden işlem yaptırma ayrıcalığı ile tanışmanızın yanında işlemi en hızlı yapan şebeke ağına da ulaşmış olacaksınız. Operatör dışında dilerseniz online işlemler merkezinden de hızlıca kod bozdurma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatlerinde yapılan havale işlemleri hemen hesabınıza geçebilmektedir. Garanti Cep veya İş Cep kullanıyorsanız TC numaranız ve Doğum tarihi bilgilerinizi operatörümüz ile paylaşabilir, 5 TL işlem ücreti düştükten sonraki kalan ana tutarınızı direk hesabından çekebilirsiniz. Cep bank ile yapılan işlemlerin teslim süresi yaklaşık olarak 1 saati bulabilmekte ama haftanın 7 günü istediğiniz saat içinde teslim edilmektedir.

Bunun dışında en çok aranan internetten para kazanma yollarından biri olan Google Play kod kazanma uygulamalarını kontrol edebilir, size en rahat gelen usulü seçerek kendinize kod kazanabilir ve sitemiz aracılığı ile hemen nakite çevirme işlemini başlatabilirsiniz. 

Dilerseniz sadece TL olarak değil aynı zamanda o günkü kur akışı tutarları içerisinden Dolar veya Euro olarak da ödeminizi alabilirsiniz. Online işlemler merkezinden kendi seçtiğiniz bu yol için eğer operatör yardımı alıyorsanız kendisine belirtmeniz kafi olacaktır. En güvenilir ve en hızlı ödeme seçenekleri ile sitemizden gönül rahatlığı ile tüm kodlarınızı bozdurabilirsiniz.

Üzgünüz, şuanda bu üründe alım yapamıyoruz