iTunes Bozdurma

  1. Ebozdur.com
  2. iTunes Bozdurma
iTunes Bozdurma
Bir sonraki satışınızda genel bilgilerinizi (ad soyad, email, iban v.s) çerezler yardımıyla kaydederiz. Silmeniz için çerezlerinizi temizlemeniz yeterlidir.
1TL = 0.55TL

iTunes İle Para Kazanma

iTunes içerik kodları veya Apple Music Hediye Kartları birçok farklı alandan temin edilebilmekte veya sevdikleriniz tarafından size hediye edilebilmektedir. 

Kullanmak istemediğiniz veya beklemediğiniz bir yerden gelen, beklemediğiniz bir yerden kazandığınız kodlarınızı dilerseniz nakite çevirebilirsiniz. itunes bozdurma konusunda yıllardır sizlere hizmet veren, kalitesi, güvenilirliği ve hızlılığı sayesinde internette en çok tercih edilmekte olan sitemizin yararlarından sizde faydalanabilirsiniz.

iTunes Dijital Hediye Kartları ve kodlarını da aynı şekilde bozdurabileceğiniz platformumuz üzerinden dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Kart üzerinde bulunan bazı karakterler birbirine benzetilebilmektedir. En büyük sıkıntılar ise B yerine 8, O yerine 0, U yerine V, Z yerine ise 2'de yaşanmaktadır.

iTunes Nakit Param Ne Zaman Yatar?

iTunes nakite çevirme konusunda yapmanız gereken sadece birkaç küçük ve basit adım bulunmaktadır. Dilerseniz iki farklı şekilde kodlarınızı hemen bozdurabiliyor olacaksınız.

Öncelikli olarak dilerseniz 7 gün 24 saat boyunca operatörlerimizden yardım alabilirsiniz. Öncelikli olarak operatörümüze elinizde bulunan kartın ne üzerine olduğu veya tutarı konusunda bilgi iletmeniz gerekiyor. Günlük kurlar üzerinden elinizdeki kartın değeri operatörümüz tarafından anında hesaplandıktan sonra size verilebilecek olan tutar bilgisi paylaşılıyor olacak. Onay vermeniz durumunda ise ikinci adıma geçiliyor.

Öncelikle operatörümüz sizden İBAN numaranız ile adınız ve soyadınızı soruyor, eğer İBAN'ınızı bilmiyorsanız banka hesap no ve şube kodunu öğrenmeniz yeterli olacaktır. Bilgilerimizi operatöre ilettikten sonra sizden hediye kart, hediye kod, apple music cart veya itunes bakiyeniz ile ilgili gereken kontrolleri yapmak için bilgi isteyecektir. İstenen bilgiler verildikten sonra kodunuzu operatörümüz tarafından alınmış olacak ve belirtilen miktar sizlere 20 dakika içinde gönderiliyor olacaktır. 

Tüm bankalar ile anlaşmalı olduğumuz için hiçbir gönderim masrafından etkilenmiyor olacaksınız ve bunun yanında isterseniz 7 gün 24 saat boyunca kullanabileceğiniz İş Cep veya Garanti Cep üzerinden de işlem yapabileceksiniz. Ancak cep bankların 5 TL ayrı bir masrafı olduğunu hatırlatırız. 5 TL dışında size belirtilen tutar anında hesabınıza geçmekte ve sizde istediğiniz anda hemen çekebilmektesiniz.

iTunes Hediye Music Kartı Süreli midir?

itunes bozdurma konusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer püf nokta ise işlemin yarım kalmaması ve karşılıklı olarak iki tarafında zamanının çalınmaması adına son kullanma tarihlerini kontrol etmeniz olacaktır. Eğer elinizde gerçek kart bulunuyorsa kartın arka kısmında belirtilen son kullanma tarihine dikkat ediniz. itunes ve apple music hediye kartlarının kullanım süreleri olmaz iken tüm kodların belli bir kullanım süresi mevcuttur.

itunes nakite çevirme işleminin eksiksiz ve hatasız tamamlanması konusunda Türkiye'nin en güvenilir dönüştürücü ağına sahip olan sitemiz size tam destek sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken sürekli karıştırılan rakamlara özen gösterip görevlimize teslim ederken bir hataya mahal bırakmıyor olmanız. 

Türkiye'nin en hızlı para gönderen ve en güvenilir sitesi ile tanışma ve çalışma ayrıcalığına sahip olabilmek ve nakit ihtiyacınız giderilmesi için sizleri alışverişe davet ediyoruz. 

Üzgünüz, şuanda bu üründe alım yapamıyoruz