Steam Cüzdan Kodu Bozdurma

  1. Ebozdur.com
  2. Steam Cüzdan Kodu Bozdurma
Steam cüzdan kodu bozdurma
Bir sonraki satışınızda genel bilgilerinizi (ad soyad, email, iban v.s) çerezler yardımıyla kaydederiz. Silmeniz için çerezlerinizi temizlemeniz yeterlidir.

1TL Steam = 0.60TL

Euro ve Dolar güncel steam kuru üzerinden hesaplanır

Steam Cüzdan Nedir? Nasıl Bozdurulur?

Oyuncular tarafından, bir portal üzerinden orijinal oyunların alındığı ve oynandığı platformuna Steam denmektedir. Bu platform üzerinden orijinal oyun ve oyunla ilgili gerekli ekipmanları ve oyun içi gereklilikleri satın aldığınız kısımda bir Steam Cüzdanınız olması gerekir. Bunu sanal bir cüzdan olarak düşünebilirsiniz. Steam hesabınızı platformun internet sitesine girerek ücretsiz bir şekilde açabiliyorsunuz. Hesabınızı açtıktan sonra gerekli oyun alımlarına başlayabilirsiniz. Bunun için önce Steam ekranından cüzdan oluşturmanız gerekmektedir. Cüzdanınızı oluşturduktan sonra hesabınıza, oldukça geniş bir ödeme ağı olan pek çok sistem üzerinden para yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Steam cüzdanınızda var olan para ile oyun ve oyun içi donanım satın alabilirsiniz. Üzerinde duracağımız bir diğer seçenek ise, Steam cüdan kodu almaktır. Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu oyun alımından vazgeçtiyseniz geri bozdurmanız mümkündür. Bunun için Steam cüzdanı nakite çevirme seçeneklerine göz atabilirsiniz. Steam üzerinden satın almış olduğunuz cüzdan kodu, tercih ettiğiniz para birimine çevirebilirsiniz. Bunun için hizmet veren bazı web siteleri vardır ve belirli bir komisyon karşılığında çalışmaktadırlar.

Steam Popüler Bir Oyun Platformu mudur?

Steam, güncel verilere bakıldığında çok fazla, oyuncusu ve oyun seçeneğiyle dünyanın sayılı online oyun platformlarından birisi haline gelmiş durumda. Hatta bazı konsol firmalarının çıkartmış olduğu online platformlardan da yüksek ölçüde oyuncu sayısına ve oyun satışına yükselmiştir. Oyun içi satın alımları, oyun ücretlerinin indirimli ve kampanyalı sunulması, lisanslı oyun satın alabiliyor olmak gibi pek çok avantajın yanı sıra, oyun içerisinde size hediye olarak gönderilen ya da satın aldığınız cüzdan kodlarıyla da pek çok avantaj sağlamaktadır. Ayrıca artık kullanmayacak olduğunuz kodlarınızı dilediğiniz takdirde, Steam cüzdan kodu bozdurma seçenekleri ile de nakit paraya çevirebiliyorsunuz. 

Steam Ödeme Yöntemleri Hangileridir?

Steam platformu üzerinden oyun alımlarının, kampanya, indirim ve ücretsiz gibi pek çok avantajlı seçeneği bulunmakta. Bu avantajların en büyük özelliği ise oyunları sanal olarak fakat lisanslı bir şekilde satın alıyor oluşunuz. Siparişinizi geçer geçmez oyun hesabınıza yükleniyor. Bunun için kredi kartı ya da mobil ödeme, Denizbank, Finansbank, PTT, Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Halk Bank gibi banka kartları ile de ödeme gerçekleştirerek siparişleri anında hesabınıza geçirebilirsiniz. Aynı oyun alır gibi, dilerseniz daha sonra kullanmak için kendinize ya da arkadaşınıza Steam cüzdan kodu da alabilirsiniz. Mevcut cüzdan kodlarınızı hesabınızdan kontrol edebiliyorsunuz. Steam Cüzdan kodlarının ayrıca son kullanım tarihleri de bulunmamakta. Böylelikle çok uzun dönemler de bu kodları kullanmak için bekletebilirsiniz. Fakat nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, herhangi bir yerden borç para almak ya da nakit arayışınızı uzun tutmak istemiyorsanız, Steam cüzdan bozdur yöntemi ile bu cüzdan kodlarınızı belirli bir komisyonla bozdurabilirsiniz. Böylelikle, hem elinize nakit para geçmiş olur hem de kullanamamış odluğunuz cüzdan kodlarınızı değerlendirmiş olursunuz. 
Üzgünüz, şuanda bu üründe alım yapamıyoruz