TTNET Bakiye Bozdur

  1. Ebozdur.com
  2. TTNET Bakiye Bozdur
TTNET Bakiye Bozdur
Bir sonraki satışınızda genel bilgilerinizi (ad soyad, email, iban v.s) çerezler yardımıyla kaydederiz. Silmeniz için çerezlerinizi temizlemeniz yeterlidir.

TTNET Bozdurmak için "Canlı Destek" ile iletişime geçin

500TL TTNet ödeme için 400TL nakit!

Türkiye'nin internet hizmetleri markası olan TTNET, kullanıcılarına yıllardır hizmet veren köklü bir firmadır. Altyapı olarak sıkıntı yaşatmadan geleceğin teknolojilerin uygun olarak gelişmesi ve müşterileri ile ilgisi her geçen gün daha fazla takdir gören bir harekettir. TTNET müşterileri ise bazen bu hizmetten memnun kalıyor bazen ise isteklerini karşılayamadığını düşünüyor. Alternatif internet hizmeti veren firmalar ise bu konuda tereddüt oluşturabiliyor. Çünkü çoğu internet servisi farklı altyapıyı kullanarak kendisini geliştiriyor. TTNET ise kendi altyapısı ile yoluna devam ediyor.

TTNET müşterilerinin yakındığı en büyük dertlerden birisi ise Adil Kullanım Kotası'dır. Her ne kadar hizmeti kusursuz olsa bile Adil Kullanım Kotası, birçok internet kullanıcısının kurtulmak istediği limitlerden birisidir. Hatta taahhütlü TTNET abonelere ttnet bozdurma işlemi yaparak aboneliklerini sonlandırmaya çalışmaktadır. Fakat ttnet bozdurma işlemi yapmadan önce var olan durumu ele almak gerekir. Türkiye'de internet servisi veren firmalar, belirli yasalar gereği kısıtlamalara maruz kalabiliyor. Kullanıcılarına bu kısıtlamaları yansıtmak zorunda kalan firmalar ise ne kadar iyi hizmet verirse versin, olumsuz tepki alabiliyor. Günümüzde bu konuyu tam anlamıyla çözebilmiş bir firma yok. Mobil internet paketlerinde dahi bu uygulama geçerliliğini sürdürüyorken TTNET gibi bir firmanın kurallara karşı gelmesi bir hayli zor ihtimaldir. TTNET bozdurma işlemi yaparak taahhütlü aboneliklerinizden vazgeçemezsiniz. Çünkü ilgili firmanın kuralları ile ilgili size sunulan belgeyi minimum 1 yıllık taahhüt karşılığında imzaladığınız bilinmektedir. Eğer internet hizmetini kullanmak istemiyorsanız bu sürenin sona ermesini beklemelisiniz.

TTNET bozdur işlemi ile ilgili olarak alternatif tartışma forumlarında farklı farklı fikirler yürütülmektedir. Olumsuz hizmet aldığını düşünen kullanıcılar bu konuda harekete geçerek TTNET firmasının hizmetini reddetmektedir. TTNET bozdur işlemi yaparak taahhütlü internet hizmetini sona erdirmek isteyen kullanıcıların bu konuda araştırma yaparak yanlış bilgiler edindiği görülmektedir. Çünkü hiçbir şekilde imza atılan bir belge üzerinden TTNET bozdur işlemi yapılamaz. Bu konuda fikir belirten kullanıcılar ise sizleri yanlış yönlendirmekten başka bir şey yapmış olmaz. TTNET müşterilerinin fikirlerini belirttiği alternatif kaynaklarda konu hakkında daha detaylı bilgi bulabilir, taahhütlü internet hizmetlerinden nasıl vazgeçilebileceği öğrenilebilir. Özellikle TTNET abonelerine, abonelik hizmeti olarak sunulan kullanım koşulları bilgisi bu konuda bilgi sahibi olmanızı sağlayacak olan gerçek ve doğru tek kaynaktır.

TTNET firmasının hizmeti her ne kadar olumsuz olarak anılsa bile bugün Türkiye'de internet hizmeti sağlayan lider markadır. Türk Telekom altyapısı altında çalışma yapan TTNET, Türkiye'nin 81 iline kesintisiz internet sunabilen ve her noktada servis hizmeti verebilen kaliteli bir markadır. Ayrıca birçok önemli projede sponsor olarak gördüğümüz TTNET, abonelerine eşsiz fırsatlar sunarak interneti daha verimli ve kusursuz kullanmalarını sağlar. TTNET abonelerinin yanlış yönlendirmeler neticesi ile giriştiği TTNET bozdur işlemi, aslında mümkün olmayan bir işlemdir. Yani taahhütlü internet hizmeti kullanıyorsanız bu hizmeti bozdurmanın mümkün olmadığını bilmeniz gerekir. Çünkü bu anlaşma karşılıklıdır ve siz bu anlaşmayı imzalamışsınızdır.

TTNET hizmetlerinden memnun olmayan kısım olduğu gibi hizmeti beğenen çok büyük bir kitlede vardır. Günümüzde kesintisiz internet hizmeti verebilen marka sayısı 10 parmağı geçmezken, TTNET bu sıralamada her zaman birinci marka olmayı başarmıştır. TTNET'in müşterilerine verdiği hizmetler sadece kaliteli değil aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Orta düzeyde gelir sahibi olan her ailenin zorlanmadan ödeyebileceği planlar sunulur ve TTNET kullanıcılarına sayısız kolaylık sağlanır. Siz de henüz internet kullanıcısı değilseniz sadece olumsuz fikirleri değil tüm müşterilerin yorumlarını okuyarak internet hizmeti hakkında fikir sahibi olabilir, taahhütlü hizmet alabilirsiniz.

Teslim süresi "hemen" olan ürünlerde ödemeniz yoğunluğa bağlı olarak 1dk ile 30dk arasında belirttiğiniz banka hesabına gönderilir.
Bu formu doldurup göndererek Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.